Başakşehir Living Lab

Çocuklarla Oyunlaştırma ile Algoritma Eğitiminde Buluşuldu.

  • 12 Ocak 2021
  • 598
Geri Dön
Çocuklarla Oyunlaştırma ile Algoritma Eğitiminde Buluşuldu.
Benzer Haberler
19 Haziran 2015

Pierre Loti İlköğretim Okulu Başakşehir Living Lab Ziyareti

Devamını Oku
2 Kasım 2015

İBB Avrupa Birliği İlişkileri Daire Başkanlığı Başakşehir Living Lab Ziyareti

Devamını Oku
1 Haziran 2021

Şehrin Anahtarı Artık Cebinizde

Devamını Oku
26 Kasım 2020

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 7 – 2. Aşama Proje Yükleme Formu

Devamını Oku
3 Mayıs 2024

CODE ORG İle Kodlamaya Merhaba Dedik.

Devamını Oku
20 Şubat 2020

Başakşehir’de Teknoloji Koridorları Kuruluyor

Devamını Oku
2 Haziran 2023

Başakşehir Living Lab & CISCO İşbirliği Anlaşması

Devamını Oku
27 Kasım 2019

Başakşehir Living Lab VR Eğitimleri

Devamını Oku
2 Temmuz 2020

Kimya Öğretmeni Kılıç’tan Kovid-19’a Karşı Parayı Bile Steril Hale Getiren Cihaz

Devamını Oku
2 Kasım 2015

Havalı Tasarım Atölyesi

Devamını Oku

İş Birliklerimiz

footer1
footer2
footer3
footer4
footer5
footer6
footer7
footer8
footer10
footer9